Сучасна Студія Жк Літературний , Біля Моря

  • 40 m²

Сучасна Студія Жк Літературний, Біля Моря Odessa appartementen hebben een eersteklas ligging en bieden uitzicht op de zee op 4 km afstand van het Wetenschapsmuseum. Dit appartement biedt draadloos internet en ligt in het strandgebied in Odessa.

Dit appartement biedt een kitchenette.

Het appartement is gelegen in de Primorsky wijk op rijafstand van 10 minuten van het station Odessa. Deze accommodatie ligt ook op een korte afstand van Itaka Night Club. Сучасна Студія Жк Літературний, Біля Моря appartementen zijn op 6 km van de Privoz Markt genesteld.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Сучасна Студія Жк Літературний , Біля Моря Odessa
Апартаменты С Террасой Возле Аркадии ! Вид Моря ! Литературная Улица, 12 Апартаменты
Mobiele prijsaanbieding

Апартаменты С Террасой Возле Аркадии ! Вид Моря ! Литературная Улица, 12 Апартаменты

9.4
Schitterend 20 beoordelingen
110 m van de accommodatie
USD 108 USD 97
per nacht
Apartments Novyi Bereh - 500 М До Моря
Mobiele prijsaanbieding

Apartments Novyi Bereh - 500 М До Моря

139 m van de accommodatie
Аркадия На Педогигической 21
Mobiele prijsaanbieding

Аркадия На Педогигической 21

5.5
Behoorlijk 2 beoordelingen
178 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24 uur bewakingsdienst

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Privéstrand
    • Strandtoegang
    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Kleedruimte
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Сучасна Студія Жк Літературний , Біля Моря appartement te vinden?
      Сучасна Студія Жк Літературний , Біля Моря appartement is in de Primorsky wijk gesitueerd, op 4 km afstand van het Wetenschapsmuseum.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Сучасна Студія Жк Літературний , Біля Моря appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Сучасна Студія Жк Літературний , Біля Моря appartement zijn onder andere de Privoz Markt, het Wetenschapsmuseum, Itaka Night Club.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Two-Two en Dominika restaurants, gelegen op ongeveer 9 minuten lopen.
    • ❓
      Heeft dit appartement internetverbinding?
      Ja, dit appartement biedt draadloos internet.
    • ❓
      Biedt Сучасна Студія Жк Літературний , Біля Моря appartement een mooi uitzicht?
      Ramen van Сучасна Студія Жк Літературний , Біля Моря appartement openen zich naar de zee.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Сучасна Студія Жк Літературний , Біля Моря Odessa

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten